logo_ims.png

Aktualności

10 sty 2019, 11:42
czytaj więcej

Stadion Miejski: Miasto zdecydowane na budowę

Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy sytuacji na rynku budowlanym oraz dokumentacji zgromadzonej w dwóch postępowaniach przetargowych, Miasto wystąpi do Rady Miasta o dodatkowe środki na realizację inwestycji.
czytaj więcej
21 gru 2018, 07:56
czytaj więcej

Więcej szczegółów dotyczącech wyceny oferty

W związku z dużą liczbą pytań od dziennikarzy oraz publikacjami, w których podawane są nieprawdziwe informacje dotyczące kosztów budowy Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży prezentujemy grafikę, która przedstawia szczegółową wycenę zaproponowaną przez oferenta.
czytaj więcej
17 gru 2018, 13:54
czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. Do przetargu zgłosił się jeden oferent.
czytaj więcej
22 lis 2018, 08:04
czytaj więcej

Miasto zdobyło dodatkowe środki na inwestycję

Wniosek o finansowe wsparcie budowy nowego stadionu i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży został pozytywnie rozpatrzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości 30 mln zł.
czytaj więcej
16 lis 2018, 08:34
czytaj więcej

Stadion Miejski: Nowe rozwiązania inwestycyjne

Oszczędnościowy wariant inwestycji został utrzymany, jednak modyfikacji uległy niektóre parametry zadania, w tym także proceduralne. Wprowadzone korekty mają sprawić, że w dłuższej perspektywie obiekt będzie bardziej funkcjonalny i tańszy w eksploatacji. Nowe zapisy oznaczają wydłużenie procedury przetargowej.
czytaj więcej
17 paź 2018, 10:22
czytaj więcej

Stadion Miejski – nowy przetarg ogłoszony

Wszystkie najważniejsze elementy projektu zostały zachowane. Zmiany, jakich dokonano w procedurze przetargowej dotyczą głównie optymalizacji parametrów, które mogły mieć wpływ na wysokie oferty w poprzednim przetargu. Zaproponowane modyfikacje mają zwiększyć konkurencyjność wśród potencjalnych wykonawców i obniżyć koszty realizacji.
czytaj więcej
28 wrz 2018, 14:39
czytaj więcej

Trzy firmy zainteresowane budową

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. W przetargu wzięły udział trzy firmy.
czytaj więcej
6 wrz 2018, 13:19
czytaj więcej

Otwarcie ofert pod koniec września

28 września dowiemy się jakie firmy są zainteresowane realizacją inwestycji. Nowy termin został wyznaczony na wniosek potencjalnych wykonawców, którzy potrzebują więcej czasu na skompletowanie dokumentacji i przedstawienie oferty.
czytaj więcej