logo_ims.png

W dniu dzisiejszym, w obecności przedstawicieli Miasta Szczecin, Spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie, Generalnego Wykonawcy spółki Doraco PBG Stadion Szczecin, oraz przedstawicieli Pogoni Szczecin, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na powstającym budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży.

Dobre tempo prac oznacza, że budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży zbliża się wielkimi krokami do finału. Dzisiejsza uroczystość obwieszcza, że nowo powstający budynek jest już w stanie surowym otwartym i wkrótce rozpoczną się w nim prace wykończeniowe.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to długoletnia tradycja budowlana, która oznacza zakończenie pewnego etapu robót budowlanych. To także okazja do podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację całego projektu. Tworzymy tutaj miejsce, które pełnić będzie niezwykle ważną funkcję na mapie sportowego Szczecina. Budujemy nowoczesny obiekt szkoleniowy, z którego będą korzystać nasze dzieci. Sport pełni w naszym życiu istotną rolę, uczy samodoskonalenia oraz dyscypliny. Ufam, że dzięki warunkom które tutaj zapewnimy naszym najmłodszym, zaowocuje to w przyszłości ich jak najlepszym rozwojem. – powiedział Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to ważne święto dla samego wykonawcy. Za przebudowę Stadionu Miejskiego oraz budowę Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży odpowiada Korporacja Budowlana DORACO, w partnerstwie z Grupą PBG SA.

 

 

 

– Nasze miasta, Gdańsk i Szczecin, łączy dziś osoba Floriana Krygiera, twórcy Pogoni Szczecin - to słowa Prezesa Zarządu DORACO Karola Zduńczyka. - Po II Wojnie Światowej pracował on bowiem w gdańskim porcie, przy którym założył klub sportowy Carbonia, skupiający min. adeptów piłki nożnej. W 1950 roku Krygier przeniesiony został służbowo do Portu w Szczecinie, gdzie został trenerem i kierownikiem zespołu piłkarzy Kolejarz. Dalszy ciąg historii zapewne Państwo znacie. Zatacza ona dziś koło i DORACO, firma z Gdańska podąża śladem Floriana Krygiera realizując inwestycję, z której legendarny trener Pogoni na pewno byłby dumny.

 

 

 

Budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży jest jednym z elementów kompleksowej przebudowy, całej infrastruktury Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Jest to budynek o dwóch kondygnacjach o powierzchni ok 2 500m2 i kubaturze 11 700m3. Znajdą się w nim pomieszczenie szatniowe, pokoje trenerów, sala medyczna, pomieszczenia do fizjoterapii, sala ćwiczeń, siłownia, świetlica, kawiarnia, sale konferencyjne oraz pomieszczenia dla administracji. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Liczby:

 

Powierzchnia całkowita: 2 532,36 m2

 

Powierzchnia użytkowa: 2 108,20 m2 Kubatura: 11 700,00 m3

 

Powierzchnia usług gastronomicznych: 143,99 m2

 

Powierzchnia odnowy biologicznej, fizjoterapii i siłowni 265,32 m2

 

Powierzchnia korytarzy 268,50 m2

 

Powierzchnia pomieszczeń socjalnych i magazynów: 138,41 m2

 

 

 

Zgodnie z założonym harmonogramem budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży powinien być gotowy w I kwartale 2020 roku.

Dobre tempo prac oznacza, że budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży zbliża się wielkimi krokami do finału. Dzisiejsza uroczystość obwieszcza, że nowo powstający budynek jest już w stanie surowym otwartym i wkrótce rozpoczną się w nim prace wykończeniowe.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to długoletnia tradycja budowlana, która oznacza zakończenie pewnego etapu robót budowlanych. To także okazja do podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację całego projektu. Tworzymy tutaj miejsce, które pełnić będzie niezwykle ważną funkcję na mapie sportowego Szczecina. Budujemy nowoczesny obiekt szkoleniowy, z którego będą korzystać nasze dzieci. Sport pełni w naszym życiu istotną rolę, uczy samodoskonalenia oraz dyscypliny. Ufam, że dzięki warunkom które tutaj zapewnimy naszym najmłodszym, zaowocuje to w przyszłości ich jak najlepszym rozwojem. – powiedział Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to ważne święto dla samego wykonawcy. Za przebudowę Stadionu Miejskiego oraz budowę Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży odpowiada Korporacja Budowlana DORACO, w partnerstwie z Grupą PBG SA.

 

 

 

– Nasze miasta, Gdańsk i Szczecin, łączy dziś osoba Floriana Krygiera, twórcy Pogoni Szczecin - to słowa Prezesa Zarządu DORACO Karola Zduńczyka. - Po II Wojnie Światowej pracował on bowiem w gdańskim porcie, przy którym założył klub sportowy Carbonia, skupiający min. adeptów piłki nożnej. W 1950 roku Krygier przeniesiony został służbowo do Portu w Szczecinie, gdzie został trenerem i kierownikiem zespołu piłkarzy Kolejarz. Dalszy ciąg historii zapewne Państwo znacie. Zatacza ona dziś koło i DORACO, firma z Gdańska podąża śladem Floriana Krygiera realizując inwestycję, z której legendarny trener Pogoni na pewno byłby dumny.

 

 

 

Budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży jest jednym z elementów kompleksowej przebudowy, całej infrastruktury Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Jest to budynek o dwóch kondygnacjach o powierzchni ok 2 500m2 i kubaturze 11 700m3. Znajdą się w nim pomieszczenie szatniowe, pokoje trenerów, sala medyczna, pomieszczenia do fizjoterapii, sala ćwiczeń, siłownia, świetlica, kawiarnia, sale konferencyjne oraz pomieszczenia dla administracji. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Liczby:

 

Powierzchnia całkowita: 2 532,36 m2

 

Powierzchnia użytkowa: 2 108,20 m2 Kubatura: 11 700,00 m3

 

Powierzchnia usług gastronomicznych: 143,99 m2

 

Powierzchnia odnowy biologicznej, fizjoterapii i siłowni 265,32 m2

 

Powierzchnia korytarzy 268,50 m2

 

Powierzchnia pomieszczeń socjalnych i magazynów: 138,41 m2

 

 

 

Zgodnie z założonym harmonogramem budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży powinien być gotowy w I kwartale 2020 roku.

Dobre tempo prac oznacza, że budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży zbliża się wielkimi krokami do finału. Dzisiejsza uroczystość obwieszcza, że nowo powstający budynek jest już w stanie surowym otwartym i wkrótce rozpoczną się w nim prace wykończeniowe.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to długoletnia tradycja budowlana, która oznacza zakończenie pewnego etapu robót budowlanych. To także okazja do podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację całego projektu. Tworzymy tutaj miejsce, które pełnić będzie niezwykle ważną funkcję na mapie sportowego Szczecina. Budujemy nowoczesny obiekt szkoleniowy, z którego będą korzystać nasze dzieci. Sport pełni w naszym życiu istotną rolę, uczy samodoskonalenia oraz dyscypliny. Ufam, że dzięki warunkom które tutaj zapewnimy naszym najmłodszym, zaowocuje to w przyszłości ich jak najlepszym rozwojem. – powiedział Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to ważne święto dla samego wykonawcy. Za przebudowę Stadionu Miejskiego oraz budowę Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży odpowiada Korporacja Budowlana DORACO, w partnerstwie z Grupą PBG SA.

 

 

 

– Nasze miasta, Gdańsk i Szczecin, łączy dziś osoba Floriana Krygiera, twórcy Pogoni Szczecin - to słowa Prezesa Zarządu DORACO Karola Zduńczyka. - Po II Wojnie Światowej pracował on bowiem w gdańskim porcie, przy którym założył klub sportowy Carbonia, skupiający min. adeptów piłki nożnej. W 1950 roku Krygier przeniesiony został służbowo do Portu w Szczecinie, gdzie został trenerem i kierownikiem zespołu piłkarzy Kolejarz. Dalszy ciąg historii zapewne Państwo znacie. Zatacza ona dziś koło i DORACO, firma z Gdańska podąża śladem Floriana Krygiera realizując inwestycję, z której legendarny trener Pogoni na pewno byłby dumny.

 

 

 

Budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży jest jednym z elementów kompleksowej przebudowy, całej infrastruktury Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Jest to budynek o dwóch kondygnacjach o powierzchni ok 2 500m2 i kubaturze 11 700m3. Znajdą się w nim pomieszczenie szatniowe, pokoje trenerów, sala medyczna, pomieszczenia do fizjoterapii, sala ćwiczeń, siłownia, świetlica, kawiarnia, sale konferencyjne oraz pomieszczenia dla administracji. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Liczby:

 

Powierzchnia całkowita: 2 532,36 m2

 

Powierzchnia użytkowa: 2 108,20 m2 Kubatura: 11 700,00 m3

 

Powierzchnia usług gastronomicznych: 143,99 m2

 

Powierzchnia odnowy biologicznej, fizjoterapii i siłowni 265,32 m2

 

Powierzchnia korytarzy 268,50 m2

 

Powierzchnia pomieszczeń socjalnych i magazynów: 138,41 m2

 

 

 

Zgodnie z założonym harmonogramem budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży powinien być gotowy w I kwartale 2020 roku.

Dobre tempo prac oznacza, że budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży zbliża się wielkimi krokami do finału. Dzisiejsza uroczystość obwieszcza, że nowo powstający budynek jest już w stanie surowym otwartym i wkrótce rozpoczną się w nim prace wykończeniowe.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to długoletnia tradycja budowlana, która oznacza zakończenie pewnego etapu robót budowlanych. To także okazja do podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację całego projektu. Tworzymy tutaj miejsce, które pełnić będzie niezwykle ważną funkcję na mapie sportowego Szczecina. Budujemy nowoczesny obiekt szkoleniowy, z którego będą korzystać nasze dzieci. Sport pełni w naszym życiu istotną rolę, uczy samodoskonalenia oraz dyscypliny. Ufam, że dzięki warunkom które tutaj zapewnimy naszym najmłodszym, zaowocuje to w przyszłości ich jak najlepszym rozwojem. – powiedział Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin.

 

 

 

Zawieszenie wiechy to ważne święto dla samego wykonawcy. Za przebudowę Stadionu Miejskiego oraz budowę Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży odpowiada Korporacja Budowlana DORACO, w partnerstwie z Grupą PBG SA.

 

 

 

– Nasze miasta, Gdańsk i Szczecin, łączy dziś osoba Floriana Krygiera, twórcy Pogoni Szczecin - to słowa Prezesa Zarządu DORACO Karola Zduńczyka. - Po II Wojnie Światowej pracował on bowiem w gdańskim porcie, przy którym założył klub sportowy Carbonia, skupiający min. adeptów piłki nożnej. W 1950 roku Krygier przeniesiony został służbowo do Portu w Szczecinie, gdzie został trenerem i kierownikiem zespołu piłkarzy Kolejarz. Dalszy ciąg historii zapewne Państwo znacie. Zatacza ona dziś koło i DORACO, firma z Gdańska podąża śladem Floriana Krygiera realizując inwestycję, z której legendarny trener Pogoni na pewno byłby dumny.

 

 

 

Budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży jest jednym z elementów kompleksowej przebudowy, całej infrastruktury Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Jest to budynek o dwóch kondygnacjach o powierzchni ok 2 500m2 i kubaturze 11 700m3. Znajdą się w nim pomieszczenie szatniowe, pokoje trenerów, sala medyczna, pomieszczenia do fizjoterapii, sala ćwiczeń, siłownia, świetlica, kawiarnia, sale konferencyjne oraz pomieszczenia dla administracji. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Liczby:

 

Powierzchnia całkowita: 2 532,36 m2

 

Powierzchnia użytkowa: 2 108,20 m2 Kubatura: 11 700,00 m3

 

Powierzchnia usług gastronomicznych: 143,99 m2

 

Powierzchnia odnowy biologicznej, fizjoterapii i siłowni 265,32 m2

 

Powierzchnia korytarzy 268,50 m2

 

Powierzchnia pomieszczeń socjalnych i magazynów: 138,41 m2

 

 

 

Zgodnie z założonym harmonogramem budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży powinien być gotowy w I kwartale 2020 roku.