logo_ims.png

Aktualności

24 lip 2019, 14:19
czytaj więcej

Stadion Miejski: odkryto kanał techniczny

Stary kanał techniczny został odkryty podczas prac przy budowie Stadionu Miejskiego.
czytaj więcej
5 cze 2019, 14:53
czytaj więcej

Stadion Miejski: Saperzy wywieźli niewybuchy

Podczas rozbiórki trybuny zachodniej robotnicy znaleźli podejrzanie wyglądające stalowe elementy. Konieczna była interwencja patrolu saperskiego. Po przeprowadzeniu oględzin i specjalistycznych prac, na miejscu znaleziska zabezpieczono pociski artyleryjskie z czasów II wojny światowej.
czytaj więcej
30 kwi 2019, 16:23
czytaj więcej

Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży z dofinansowaniem

Zapowiedzi przedstawicieli rządu ziściły się. Na budowę kompleksu dla młodych adeptów piłki nożnej Ministerstwo Sportu i Turystyki przekaże 30 mln zł. Dziś podpisano umowę na dofinansowanie tego projektu.
czytaj więcej
29 kwi 2019, 19:47
czytaj więcej

Stadion Miejski: Harmonogram inwestycji

Pierwsze boiska treningowe gotowe jeszcze w tym roku. W kolejnym, czyli 2020 r. ma powstać m.in.: budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży oraz płyta główna Stadionu Miejskiego. Znany jest już harmonogram robót budowlanych inwestycji, która zakończy się za 3 lata.
czytaj więcej
21 mar 2019, 14:41
czytaj więcej

Plac budowy przekazany Wykonawcy

Pierwsza część terenu inwestycji jest już w rękach firm budowlanych. Wykonawca może przystąpić do organizacji placu budowy i kolejnych działań kontraktowych.
czytaj więcej
8 mar 2019, 13:47
czytaj więcej

Idzie nowe, czyli żegnamy „Papricanę”

Umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży podpisana. Dokumenty parafowali prezydent Miasta oraz przedstawiciele wykonawcy, czyli spółek DORACO i PBG. Inwestycja będzie kosztować 364,4 mln zł, a sam stadion 261,2 mln zł.
czytaj więcej
10 sty 2019, 11:42
czytaj więcej

Stadion Miejski: Miasto zdecydowane na budowę

Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy sytuacji na rynku budowlanym oraz dokumentacji zgromadzonej w dwóch postępowaniach przetargowych, Miasto wystąpi do Rady Miasta o dodatkowe środki na realizację inwestycji.
czytaj więcej
21 gru 2018, 07:56
czytaj więcej

Więcej szczegółów dotyczącech wyceny oferty

W związku z dużą liczbą pytań od dziennikarzy oraz publikacjami, w których podawane są nieprawdziwe informacje dotyczące kosztów budowy Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży prezentujemy grafikę, która przedstawia szczegółową wycenę zaproponowaną przez oferenta.
czytaj więcej