logo_ims.png

Aktualności

21 mar 2019, 14:41
czytaj więcej

Plac budowy przekazany Wykonawcy

Pierwsza część terenu inwestycji jest już w rękach firm budowlanych. Wykonawca może przystąpić do organizacji placu budowy i kolejnych działań kontraktowych.
czytaj więcej
8 mar 2019, 13:47
czytaj więcej

Idzie nowe, czyli żegnamy „Papricanę”

Umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży podpisana. Dokumenty parafowali prezydent Miasta oraz przedstawiciele wykonawcy, czyli spółek DORACO i PBG. Inwestycja będzie kosztować 364,4 mln zł, a sam stadion 261,2 mln zł.
czytaj więcej
10 sty 2019, 11:42
czytaj więcej

Stadion Miejski: Miasto zdecydowane na budowę

Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy sytuacji na rynku budowlanym oraz dokumentacji zgromadzonej w dwóch postępowaniach przetargowych, Miasto wystąpi do Rady Miasta o dodatkowe środki na realizację inwestycji.
czytaj więcej
21 gru 2018, 07:56
czytaj więcej

Więcej szczegółów dotyczącech wyceny oferty

W związku z dużą liczbą pytań od dziennikarzy oraz publikacjami, w których podawane są nieprawdziwe informacje dotyczące kosztów budowy Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży prezentujemy grafikę, która przedstawia szczegółową wycenę zaproponowaną przez oferenta.
czytaj więcej
17 gru 2018, 13:54
czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. Do przetargu zgłosił się jeden oferent.
czytaj więcej
22 lis 2018, 08:04
czytaj więcej

Miasto zdobyło dodatkowe środki na inwestycję

Wniosek o finansowe wsparcie budowy nowego stadionu i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży został pozytywnie rozpatrzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości 30 mln zł.
czytaj więcej
16 lis 2018, 08:34
czytaj więcej

Stadion Miejski: Nowe rozwiązania inwestycyjne

Oszczędnościowy wariant inwestycji został utrzymany, jednak modyfikacji uległy niektóre parametry zadania, w tym także proceduralne. Wprowadzone korekty mają sprawić, że w dłuższej perspektywie obiekt będzie bardziej funkcjonalny i tańszy w eksploatacji. Nowe zapisy oznaczają wydłużenie procedury przetargowej.
czytaj więcej
17 paź 2018, 10:22
czytaj więcej

Stadion Miejski – nowy przetarg ogłoszony

Wszystkie najważniejsze elementy projektu zostały zachowane. Zmiany, jakich dokonano w procedurze przetargowej dotyczą głównie optymalizacji parametrów, które mogły mieć wpływ na wysokie oferty w poprzednim przetargu. Zaproponowane modyfikacje mają zwiększyć konkurencyjność wśród potencjalnych wykonawców i obniżyć koszty realizacji.
czytaj więcej