logo_ims.png

Aktualności

28 wrz 2018, 14:39
czytaj więcej

Trzy firmy zainteresowane budową

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. W przetargu wzięły udział trzy firmy.
czytaj więcej
6 wrz 2018, 13:19
czytaj więcej

Otwarcie ofert pod koniec września

28 września dowiemy się jakie firmy są zainteresowane realizacją inwestycji. Nowy termin został wyznaczony na wniosek potencjalnych wykonawców, którzy potrzebują więcej czasu na skompletowanie dokumentacji i przedstawienie oferty.
czytaj więcej
29 cze 2018, 12:35
czytaj więcej

Przetarg gotowy

Milowy krok w stronę nowoczesnego piłkarskiego kompleksu wykonany. Zakończyły się prace nad dokumentacją niezbędną do ogłoszenia procedury przetargowej. Wymagane materiały trafiły już do Europejskiego Dziennika Zamówień Publicznych i wkrótce zostaną opublikowane.
czytaj więcej
22 cze 2018, 15:24
czytaj więcej

Stadion Miejski – czas na przetarg

Przetarg na realizację największej inwestycji sportowej w mieście zostanie ogłoszony wcześniej niż zapowiadano, bo już 29 czerwca br. Wtedy dokumentacja ws. Stadionu Miejskiego trafi do Europejskiego Dziennika Zamówień Publicznych.
czytaj więcej
28 kwi 2018, 12:47
czytaj więcej

Stadion Miejski coraz bliżej

Dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu na budowę piłkarskiego kompleksu jest już niemal gotowa. Firma Dedeco, która odpowiada za scalanie projektu Stadionu Miejskiego z Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przedstawiła efekty swojej pracy. Po dopełnieniu ostatnich formalności zostanie ogłoszony przetarg na realizacje inwestycji. Ma to nastąpić w lipcu.
czytaj więcej
20 mar 2018, 12:46
czytaj więcej

Powołanie Prezesa Zarządu

Uchwałą nr 8/2018 z dnia 20 marca 2018r. Rady Nadzorczej Spółki Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w sprawie powołania Prezesa Zarządu Spółki Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Pani Agnieszka Belina została powołana w skład Zarządu Spółki jako Prezes Zarządu.
czytaj więcej
13 lut 2018, 12:41
czytaj więcej

Spółka stadionowa – harmonogram działań

Rada Nadzorcza Spółki Inwestycje Miejskie Stadion wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na nowego Prezesa Zarządu. Publikacja ogłoszenia nastąpi najpóźniej 20 lutego br.
czytaj więcej
8 lut 2018, 12:40
czytaj więcej

Prezes spółki stadionowej odwołany

Rada Nadzorcza Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. w Szczecinie, na posiedzeniu w dniu 8 lutego 2018 roku podjęła uchwałę o odwołaniu Pana Zdzisława Zygmunta z funkcji Prezesa Zarządu.
czytaj więcej