logo_ims.png

Aktualności

17 gru 2018, 13:54
czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. Do przetargu zgłosił się jeden oferent.
czytaj więcej
22 lis 2018, 08:04
czytaj więcej

Miasto zdobyło dodatkowe środki na inwestycję

Wniosek o finansowe wsparcie budowy nowego stadionu i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży został pozytywnie rozpatrzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości 30 mln zł.
czytaj więcej
16 lis 2018, 08:34
czytaj więcej

Stadion Miejski: Nowe rozwiązania inwestycyjne

Oszczędnościowy wariant inwestycji został utrzymany, jednak modyfikacji uległy niektóre parametry zadania, w tym także proceduralne. Wprowadzone korekty mają sprawić, że w dłuższej perspektywie obiekt będzie bardziej funkcjonalny i tańszy w eksploatacji. Nowe zapisy oznaczają wydłużenie procedury przetargowej.
czytaj więcej
17 paź 2018, 10:22
czytaj więcej

Stadion Miejski – nowy przetarg ogłoszony

Wszystkie najważniejsze elementy projektu zostały zachowane. Zmiany, jakich dokonano w procedurze przetargowej dotyczą głównie optymalizacji parametrów, które mogły mieć wpływ na wysokie oferty w poprzednim przetargu. Zaproponowane modyfikacje mają zwiększyć konkurencyjność wśród potencjalnych wykonawców i obniżyć koszty realizacji.
czytaj więcej
28 wrz 2018, 14:39
czytaj więcej

Trzy firmy zainteresowane budową

W siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”. W przetargu wzięły udział trzy firmy.
czytaj więcej
6 wrz 2018, 13:19
czytaj więcej

Otwarcie ofert pod koniec września

28 września dowiemy się jakie firmy są zainteresowane realizacją inwestycji. Nowy termin został wyznaczony na wniosek potencjalnych wykonawców, którzy potrzebują więcej czasu na skompletowanie dokumentacji i przedstawienie oferty.
czytaj więcej
29 cze 2018, 12:35
czytaj więcej

Przetarg gotowy

Milowy krok w stronę nowoczesnego piłkarskiego kompleksu wykonany. Zakończyły się prace nad dokumentacją niezbędną do ogłoszenia procedury przetargowej. Wymagane materiały trafiły już do Europejskiego Dziennika Zamówień Publicznych i wkrótce zostaną opublikowane.
czytaj więcej
22 cze 2018, 15:24
czytaj więcej

Stadion Miejski – czas na przetarg

Przetarg na realizację największej inwestycji sportowej w mieście zostanie ogłoszony wcześniej niż zapowiadano, bo już 29 czerwca br. Wtedy dokumentacja ws. Stadionu Miejskiego trafi do Europejskiego Dziennika Zamówień Publicznych.
czytaj więcej