logo_ims.png

Oferty pracy

Ogłoszenie nr 2/IMS/2019 ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU
Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Asystent Kierownika Projektu w ramach projektu pn. „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”.
Aplikuj
Ogłoszenie nr 1/IMS/2019 Rozliczeniowiec - kosztorysant
Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Rozliczeniowiec - kosztorysant w ramach projektu pn. „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”.
Aplikuj
Informacja o wyniku rekrutacji
W wyniku przeprowadzonego naboru na stanowisko Kierownik Projektu został wybrany Pan Tomasz Stefańczyk. Wybrany kandydat wykazał się wiedzą z zakresu przepisów prawa oraz najlepszym przygotowaniem merytorycznym. Duże doświadczenie branżowe praktyczne jak i teoretyczne powinno gwarantować skuteczną realizację postawionych zadań
Aplikuj
Ogłoszenie nr 1/IMS/2018 Kierownik Projektu
Inwestycje Miejskie Stadion Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Kierownik Projektu do kierowania projektem pn. „Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej”.
Aplikuj